Mūsu pakalpojumi

Vizināšanās zirga mugurā

Vizināšanās zirga mugurā notiek ierobežotā treniņlaukumā. Zirgu pie pavadas soļu gaitā ved un kontrolē trenere. Šo pakalpojumu var izbaudīt jebkurš, pat ja nekad nav bijis zirga mugurā. Nodrošinām ar aizsargķiverēm

 • Viens aplis – 3 EUR

Jāšanas apmācība

Jāšanas apmācība notiek treniņlaukumā, treneres pavadībā. Pašā sākumā mācoties zirga vadības pamatus, zirgu vada trenere hordā (garā striķī) soļu gaitā. Kad jaunais jātnieks iemācās arvien vairāk prasmju, tad iespējams mācīties vadību, uzsēdi seglos un visu pārējo arī citās zirga gaitās. Nodrošinām ar jāšanas ķiverēm, bet ja jātniekam ir pašam savs inventārs, tad to droši var ņemt līdzi un izmantot. Šis pakalpojums noderēs jebkuram, kurš vēlas iemācīties pats jāt un darboties ar zirgu, kādreiz doties izjādē apvidū vai arī iemācīties lekt pāri šķēršļiem un piedalīties sacensībās. Jāšanas prasmes noteikti nevar apgūt pāris dienu laikā, tam ir vajadzīgi vismaz pāris gadi regulāru treniņu, lai trenētu muskuļus un līdzsvaru, to var apgūt tikai soli pa solim. Apgūstot jāšanas prasmes ir iespējams pilnībā izjust brīvību un pozitīvās emocijas, ko sniedz izjādes ar zirgiem.

 • 1h (individuāla) – 20 EUR
 • Divām personām – 40 EUR (abām personām kopā)

Treniņu abonements

Ikviens kurš vēlas apgūt jāšanas prasmes var iegādāties arī treniņu abonementu. Katrs var izvēlēties cik treniņus vēlas apmeklēt mēnesī un par tiem veikt vienu maksājumu.

 • 4 treniņi (mēneša abonements) – 80 EUR
 • 8 treniņi (divu mēnešu abonements) – 140 EUR

Treniņlaukuma īre ar šķēršļiem

Ir iespēja izīrēt smilšu treniņlaukumu (40x60) ar šķēršļiem. Jebkurš var braukt ar saviem zirgiem un trenēties mūsu laukumā.

 • Treniņlaukuma īre ar šķēršļiem 1h – 25 EUR (1-2 personām)

Izjādes apvidū (tikai ļoti pieredzējušiem jātniekiem)

Pie mums ir ļoti plašas iespējas izjādēm apvidū pieredzējušiem jātniekiem. Gaujas Nacionālā parka teritorija ir plaša ar kalnainām vietām, skaistiem skatiem. Izjādē apvidū līdzi dodas trenere, kā arī dod norādījumus, ja nepieciešams. Šo pakalpojumu piedāvajam tikai jātniekiem ar pieredzi, jo ārpus staļļa teritorijas ir paaugstināta bīstamība (automašīnas, meža zvēri un citas lietas, kas var izbiedēt zirgu). Katram jātniekam ir jāprot kontrolēt zirgu un to apturēt, ja ir nepieciešamība, tādēļ labs līdzsvars un labas jāšanas prasmes ir svarīgas. Tad var izbaudīt izjādi pilnībā un apskatīt skaisto dabu zirga mugurā.

 • 1h – 25 EUR
 • Divām personām 1h – 40 EUR (par abām personām kopā)

Vingrošana zirga mugurā (individuāli)

Vingrošana zirga mugurā notiek ierobežotā laukumā treneres pavadībā. Zirgu vada un kontrolē trenere soļu gaitā pa apli. Zirgam ir speciāla josta un paliktnis, uz kura vingro cilvēks, vingrošanas elementu norādījumus saka trenere. Šāda vingrošana nostiprina jātnieka līdzsvaru un uzticēšanos zirgam, tā ir piemērota arī cilvēkiem, kuriem nav jāšanas pieredzes.

 • Vingrošana zirga mugurā – 20 EUR (1 personai)
Nelielas ekskursijas pa saimniecību + fotografēšanās ar zirgiem

Ciemiņi var pastaigāties pa saimniecības teritoriju, iepazīties ar zirgiem, uzcienāt tos ar kārumiem (kurus ir akceptējusi staļļa saimniece), uzzināt interesantus faktus par zirgiem, fotografēties ar zirgiem un vizināties zirga mugurā par papildus samaksu.

 • Viesu grupām līdz 10 cilvēkiem – 3 EUR (1 personai)
Ciemošanās + Intensīvā apmācība bērniem/jauniešiem

Ciemošanās laikā pavadīsim laiku pie dabas, mācoties jaunas lietas par zirgiem, apgūstot jāšanas prasmes. Mācīsimies angļu valodu, spēlēsim spēles, pildīsim uzdevumus, dosimies izbraucienos ar riteņiem, brauksim ekskursijās un jauki pavadīsim laiku kopā. Šis pakalpojums noderēs ikvienam, kurš vēlas uzzināt vairāk par staļļa ikdienu un iegūt jaunus draugus. Vienā grupā ir maksimums 6-7 cilvēki, lai būtu vairāk individuāla darbošanās ar katru. Šeit nav nepieciešama iepriekšēja pieredze ar zirgiem, jo katru dienu notiek jāšanas apmācība, visu pastāstām un paradām, palīdzam viens otram. Pirms ciemošanās katram dalībniekam nosūtām nodarbību plānu.

 • Nedēļas nogale – 120 EUR (1 personai)
 • 5 dienu ciemošanās skolēnu brīvlaikos – 266.20 EUR (1 personai)
 • Organizējam ciemošanās pēc pieprasījuma

Fotosesijas ar zirgiem

Piedāvājam fotosesijas ar zirgiem kāzās, dzimšanas dienās, citos svētkos vai arī ciemojoties pie zirgiem. Iepriekš sagatavosim zirgu fotosesijai.

 • Viens zirgs 1h – 25 EUR

Piknika vietas

Lieliska iespēja atpūsties pie dabas ar skatu uz zirgiem. Ir pieejams gris un āra zupas katls..

 • Nedēļas nogale – 20 EUR